5 סיבות למה לבחור בנו?

1)אנחנו נלווה אותך לאורך כל התהליך – נעבור איתך ביחד את כל השלבים הנחוצים כדי שהאירוע שלך מתחילתו ועד סופו , יהיה בדיוק כמו שרצית וציפית, מרגש, אנרגטי , מושלם!
2)איכות – בפרודיטי אנו דואגים לאיכות גבוהה בכל פרט בהופעה ובכל אטרקציה , כל אלמנט נבחר בקפידה וטעם בכדי שאתה תהנה מאירוע איכותי, אסטתי ויוקרתי, במחיר טוב וללא פשרות.
3)תהליך חווייתי- לא עוד תהליך בחירת אטרקציות ארוך, משעמם ומייגע, אצלנו נציג של פרודיטי מגיע אלייך! ,מצוייד בקטעי וידאו איכותיים הפורסים בפניך אינסוף מוצרים, בצורה חזותית וברורה.
4)ניסיון – פרודיטי היא חברה ותיקה, שלקחה חלק באלפי אירועים בסדרי גודל שונים: אירועי רחוב ענקיים, בר/בת מצוות , אירועי חברה , אירועים ציבוריים , אירועי שיווק ותוכניות טלוויזיה .
5)להיות מעודכן ועכשווי – פרודיטי לקחה על עצמה את תפקיד המובילה ופורצת הדרך בכל תחום האירועים, לא עוד אטרקציות משעממות שעבר זמנן, בוא לקבל את האטרקציות הלוהטות החדשות והמקוריות ביותר בשוק! בנוסף פרודיטי מגלה גמישות,ובמידה ויש לך רעיון, אנחנו נדע לשלב אותו באירוע ובאטרקציות בצורה מושלמת
תוכלו להיכנס אלינו לתפריט למעלה לקטגורייה אטרקציות לבר מצווה אז למה אתה מחכה? 6,000 לקוחות לא טועים! בוא גם אתה להיות חלק מהמשפחה
, אצלנו מה שאתה רואה, זה בדיוק מה שתקבל!

צפו בלהקת הברייקדאנס - ברוקלין בויז
צפו בלהקת מיראז' - טריילר ראשי
צפו בכניסת בת מצווה - Chris brown