פסטיבל אומנות תרבות רחוב

פסטיבל חיפה הוא "פסטיבל אומנויות הרחוב" , הפסטיבל נמשך כ-3 ימים בין התאריכים ה-20.10 עד ה-22.10 . הפסטיבל הפעיל שלושה מתחמים מרכזיים ברחובות העיר התחתית של חיפה המאחדים מגוון אומני רחוב וזמרים מכל הסוגים. כל אחד מהמתחמים הוקדש לסגנון התרבות האורבאנית של 3 ערים גדולות בעולם : מתחם ברלין, מתחם הארלם (ניו יורק),מתחם פריז.
השנה חברת פרודיטי לקחה חלק בפסטיבל והשתלבה באומנויות הרחוב .
אז מה היה לנו שם ?
-אומני אקסטרים
-ברייקדאנס
-גרפיטי
-היפ הופ
-טקטוניק
-ביט בוקס
אומני האקסטרים השתלבו לאורך רחוב צדדי וביצעו שם הופעות סקייטבורד אל מול הקהל. ברחוב פוזרו שלל רמפות וקוליסות שעליהן בוצעו פעלולים וביצועי פריסטייל של האומנים, במהלך כל ביצוע תרגיל ראווה הקהל עצר נשימתו ולאחריו כולם מחאו כפיים .
להקת ברייקדאנס השתלבה ברחוב יפו על במה מרכזית באמצע הרחוב .להקת ה ברייקדאנס הייתה הברוקלין בויז, אחת הלהקות הכי חזקות בתחום שביצעה הופעה בנויה ובמהלכה משכה מאות צופים. לאחר ההופעה חברי הלהקה הזמינו ילדים מהקהל והתחילו בסדנאות לימוד כאשר חברי הלהקה העלו את הילדים אל הבמה ולימדו אותם את הצעדים הראשונים של הברייקדאנס. הסדנאות היו הצלחה מסחררת ,הקהל והילדים שיתפו פעולה לכל אורך הסנדא והכי חשוב כולם שותפו ונהנו .
הגרפיטי הוא ציור על ידי ספריי צבע. בפסטיבל חיפה חברת פרודיטי הקימה קיר נייד , הביאה אומן גרפיטי מקצועי מהטובים בארץ אשר במשך שלושת ימי הפסטיבל צייר על גבי הקיר ,כל יום ציור חדש .האורחים התלהבו והצטלמו ליד הקיר ושאלו את אומן הגרפיטי עשרות שאלות על דרך הציור ועשיית הגרפיטי.
רקדניות היפהופ ומגוון אטרקציות השתלבו במהלך יום אחד בפסטיבל כאשר עלו לבמה המרכזית וביצעו שם כוריאוגרפיה מקורית של הקבוצה KHD .לאחר ההופעה הרקדניות רקדו פרייסטייל וכל אחת הציגה את סגנונה המיוחד בריקוד .
הטקטוניק שנולד ברחובות צרפת בשנות ה 2000 ,נולד מחדש ברחובות חיפה. במשך יומיים רקדני הטקטוניק תפסו מקום במרכז הפסטיבל , והלהיבו את הקהל בביצועים שלא נראו מעולם על במה מרכזית בפסטיבל בארץ.
ביט בוקס היא אומנות של יצירת קצב ומוזיקה עם הפה . פרודטי הפקות הביאה במיוחד לפסטיבל חיפה את "KING" אחד מאומני הביט בוקס המכושרים ביותר שהגיע הישר מניו יורק. קינג עלה לבמה והקפיץ את הקהל עם הביטים שיצר. בהמשך ההופעה הראה לקהל את הספונטניות המיוחדת שיש לאומנים בכך ששילב את הביט בוקס עם אומני האש ויצר הופעה מיוחדת במינה שלא תשכח.
לסיכום חברת פרודיטי הפיקה מתחם אורבני מיוחד במינו , אשר קיבל ביקורות מרשימות מאנשי הפסטיבל ומהקהל שנכח במקום. פרודיטי היא חברת הפקות מקורית המתמחה בהפקות ,הופעות ו אטרקציות לאירועים לכל סוג אירוע .

צפו בלהקת הברייקדאנס - ברוקלין בויז
צפו בלהקת מיראז' - טריילר ראשי
צפו בכניסת בת מצווה - Chris brown