להקת הברייקדאנס הברוקלין בויז - פרודיטי אטרקציות לאירועים

בואו לגלות את להקת ברוקלין בויז – הלהקה המייצגת את ישראל בתחרויות הבינלאומיות היוקרתיות. האנרגיה המטורפת, הקסם האישי והכישרון האינסופי של כל אחד מחברי הלהקה יסחפו את האורחים שלכם בקצב הברייקדנס, עם כניסות והופעות מדהימות, המשלבות תרגילי כוח ואקרובטיקה מרהיבים.

ברייקדאנס – להקת הברוקלין בויז

להקת ה ברייקדאנס הברוקלין בויז הוקמה בשנת 2006 על ידי דניאל תייר ורותם גרציאני. כל חבר בלהקה היה ממובילי הסצנה הישראלית ונתן גוון שונה לקבוצה. להקת הברוקלין בויז הייתה מלהקות ה ברייקדאנס החזקות בישראל ושימשה השראה לדור הצעיר והישן כאחד.מספר החברים בלהקה היה כ 8 חברים מהטובים בתחום. חברי הלהקה נבחרו לייצג את ישראל באוסטריה בשנת 2008 וניצחו עם טובי הרקדנים בעולם עד שנפגשו עם אלופי העולם ה”זולו קינגז” מארה”ב שיש המספרים שהיה קרב אגדה שהראה שלהקת הברוקלין בויז יודעת לתת “פייט” ולא ירדה מאלופי העולם. לאחר מכן חברי הלהקה קטפו אין ספור תחרויות ותארים בישראל. הלהקה הוכתרה כאלופת התחרות “FOREVER FRESH” בשנת 2010.
ברייקדאנס
כאשר אחד מרקדני ה ברייקדאנס הטובים בעולם התעקש להצטרף אל הקבוצה לתחרות ולתת משהו חדש. כיום להקת הברוקלין בויז מונה כ 10 חברים מהטובים בארץ.

ברייקדאנס לאירועים

DANIELT ,GATO DANCE,MINI MISH,GAMA,BLACK LION,PALMZ,VITALI PRO,NBO,SHALIAH,EDO.
חברה הלהקה מתאמנים 3 פעמיים בשבוע בנפרד ופעם אחת ביחד ויוצרים הופעות חדשות ומודרניות.לכל חבר בלהקה מומחיות אחרת אחד מומחה בסיבובים על הראש השני גמישות וכ”ו וזה מה שהופך את הלהקה לבלתי ניתנת לעצירה. כיום הלהקה מופיע 3-4 פעמיים בשבוע באירועים השונים מאירועי בר/בת מצווה ועד לאירועי עיריות גדולות. בתחילת הדרך הלהקה בנתה מופע אחד ורצה איתו בכל הארץ אבל לאחר שנים הלהקה הבינה שבשביל לתת משהו חדש בישראל שעוד לא ראו הגיעה הזמן לרוץ על הילוך גבוה ולאחר חודשים של אימונים קשים חברה הלהקה יצרו 4 הופעות מיוחדות ו8 כניסות בר/בת מצווה ברמה הגבוה היותר. ההופעה הראשונה שהלהקה יצרה היא הופעת “סטפ אפ” בהשראת הסרט שובר הקופות “Step up”.

רקדני ברייקדאנס לאירועים

ההופעה מתחילה בסגנון קלאסי שמספר רקדנים מבצעים ריקוד מדהים בחליפות שבאמצע הריקוד נכנסים רקדני רחוב לבושים בסגנון חופשי בסגנון הסטרייט ומתחילים להתאמת עם לובשי החליפות ומתחיל קרב ריקוד ברחבה שלבסוף מגיעה שוטרת יפה שמפרידה את הכוחות ומבצעת ריקוד קלאסי מדהים ויוצרת שלום בין שני הקבוצות ולבסוף שני הקבוצות מבצעות ריקוד סיום ביחד שמשאיר את הקהל בפה פתוח. לאחר מכן יצרה הלהקה את הופעת LMFAO לאחר ביקוש רב.הופעת LMFAO היא הופעה מודרנית ומיוחדת הבנויה על שירי הלהקה LMFAO.ההופעה כמו הלהקה מאופיינת בקצב מהיר תלבושות ייחודיות והרבה שמחת חיים.ההופעה האחרונה היא הופעת מלחמת העולמות הופעה מורכבת משילוב של רקדני הברייקדאנס הברוקלין בויז וחברי האלקטרו דאנס שמבצעים מלחמת ריקוד מיוחדת המשלבת שני סגנונות שונים ומנוגדים.כניסות בר/בת מצווה הן הדבר הבאה שיצרו הלהקה.הכניסה הראשונה שיצרו היא כניסת PARTY ROCK של להקת ה LMFAO שהיה להיט גדול בשנת 2011 שכבש את כל העולם בתנועות ה”שאפלין” חברי הלהקה יצרו העתק מדויק של הביצוע עם אותם תלבושות ותנועות ה”שאפילן”.לאחר מכן הגיע הלהיט השני של להקת הברוקלין בויז LAZY SONG חברי הלהקה חפשו כניסה מיוחדת בשילוב של ריקוד ברייקדאנס שעוד לא נראתה בעולם והביצוע הזה נבחר בקפידה לאחר שכל מילות השיר מתאימות לילדי הבר/בת מצווה שמדבר על שהיום הוא היום חשוב בחיים ושהם עצלנים מלעשות דבר אטרקציות לבר מצווה לאחר מכן הגיע בשנת 2012 הלהיט העולמי ה”גאנגם סטייל” חברי הלהקה יצרו שילוב מיוחד כאשר הלבישו את חברי הלהקה כחסידים וביצעו את תנועות הריקוד המפורסמות.שילוב ריקוד ה”גאנגם” בתנועות הברייקדאנס יצר כניסת בר/בת מצווה מיוחדת ומגוון שמאוד התאימה לתקופה.לאחר שחברי הלהקה בנו את כניסות הבר/בת מצווה האלו הגיעו בקשות רבות מילדות הבנות המצווה לעוד כניסות חדשות צבעוניות ושמחות לכן חברי להקת הברייקדאנס הברוקלין בויז בנו את כניסת קולג’,כריס בראון, ג’סטין ביבר ושמפניה. כניסת קולג’ היא כניסה קצבית ושמחה שחברי הלהקה הרכיבו בסגנון אמרקאי. כאשר הרקדנים לבושים בבגדי קולג’ צבעוניים ומבצעים ריקוד היפ הופ חדש על השיר YEAH X3 של האומן הידוע “ברייזי”.

ריקוד ברייקדאנס לבר מצווה

כניסת כריס בראון שמבוצעת על השיר “TURN UP THE MUSIC” שידוע כשיר קצבי בסגנון אלקטרוני המשלב תנועות של מלך הפופ “מייקל ג’קסון” ומצבע הריקוד :כריס בראון”.
ברייקדאנס לאירועים
חברי הלהקה לקחו מהשיר כמה תנועות והרכיבו מחדש את הריקוד ובנו כניסת בר/בת מצווה מיוחדת בסגנון מייקל,כמובן שחברי הלהקה לבושים בחליפות בסגנון קלאסי לזכרו של מייקל ג’קסון. לאחר מכן יצא הלהיט העולמי של ג’סטין ביבר “ביוטי אנד דה ביט” כאשר כוכב הנוער ג’סטין ביבר רוקד עם מצלמה קרובה לפניו בכל מהלך הקליפ. חברי להקת ברייקדאנסהברוקליןבויז לקחו השראה מריקוד זה ושילבו גם הם את המצלמה החדשנית ה go pro שמצלמת מקרוב בכל מהלך הריקוד.והכניסה האחרונה הייתה כניסת שמפניה שגםהיא נלקחה מצוות האלקטרו LMFAO כאשר במהלך הכניסה חברי הלהקה מבצעים ריקוד המשלב שאפלין ו ברייקדאנס ובסיום המופע חברי הלהקה מפוצצים שמפניה ומשפריצים על הקהל שמגיב בהתלהבות ושמחה. לסיום להקת הברוקלין בויז קיימת כ7 שנים ומשנה לשנה והלהקה נסחפת עם זרם האופנה והעולם לאיפה שרק אפשר. חברי הלהקה מתחדשים מחודש לחודשולא מפסיקים ליצור וזה מה ששם אותם במקום הראשון.חברי הלהקה לקחו על עצמם לחיות את חיי ה ברייקדאנס ולעשות מה שהם אוהבים כל חייהם.אם חיפשתם בכל זאת את משמעות המילה ברייקדאנס אתם מוזמנים להיכנס לדף הויקיפדיה בקישור הבא ולמצוא מידע אמין ונרחב על ברייקדאנס.

 

להקת הברייקדאנס הברוקלין בויז - טריילר
כניסות בר מצווה מופעי בר מצווה מופעי רקדנים הפעלות קהל

אטרקציות לאירועים

צפו בגלרית תמונות של האטרקציה

אטרקציות לאירוע ב{flood} ####

אטרקציות לאירועים

הזמינו אירוע עכשיו!