אטרקציות לאירועים

להקת מיראז'-Mirage - פרודיטי אטרקציות לאירועים

להקה כזאת עוד לא הייתה בישראל ומהיום, היא יכולה להיות חלק מהאירוע שלכם!
להקת מיראז' שכבשה את לב הקהל הישראלי בביצועיה בתוכנית X פקטור, תרים את הקהל שלכם על הרגליים ותגרום לו לגעת בשמיים עם מופע מוסיקה, קצב וריקוד, הכולל סגנונות מוזיקליים שונים – החל ממוסיקת ג'אז ועד מוסיקה עכשווית, בעברית ובאנגלית!ללהקה רפרטואר שלם של כניסות לחופה  והופעות רבות שמתאימות לחתונה.

 

אחד הדברים שמייחד את הלהקה הזאת היא חיבור של שירה וריקוד בשללהסגנונות.  חברת פרודיטי יצרה שילוב  שגורם לכולם להרגיש שמחים ומאושרים.כמו גדולי האומנים מחו"ל מייקל ג'סקון כריס בראון אשר. ומפה הגיעה ההחלטה שהגיע הזמן שמישהו ייקח את העניינים לידיים ויצור משהו אמיתי שמח וצבעוני שיעיף את ישראל לאוויר ומפה בעצם הגיעה מיראז'.צוות פרודיטי התחיל לחפש אנשים מתאימים למלא את התפקיד היוצא מן הכלל וכמו שהצוות חשב העבודה לא הייתה פשוטה לאחר אודישנים רבים ושהצוות כבר הגיעה למצב של ייאוש התגלה שמה שאנחנו מחפשים נמצא מתחת לעף של כולם. אחד מחברי להקת הברייקדאנס של פרודיטי התגלה כזמר מעולה וכרקדן היפ הופ מקצועי וחוץ מזה הבחור הזה עזר לצוות למצוא עוד חברה בדיוק כמוהו זמרים מעולים ורקדנים. לבחור זה שכיום נחשב מנהיג הלהקה קוראים שליח צ'יזם (20) שהתחיל לשיר מגיל 14 ולרקוד מגיל 4.שליח מבחינת שירה ידוע בקול נמוך ומעט צרוד שיוצר שילוב של קול מדהים ומחזק את להקת מיראז' במקומות הנמוכים בשירה. הבחור הראשון ששליח הביא אל הלהקה נקרה זכאי. זכאי (22) התחיל להשיר מרגע שנולד לאחר שכל משפחתו זמרים מקצועיים ברמה בינלאומית. זכאי נודע בקולו הגבוהה שמגיע לגבהים כמו טובי הזמרים בעולם. ברגע שזכאי שמע את הרעיון של הלהקה ישר רצה להיכנס לעניינים ולהתחיל לעבוד. הבן אדם השני ששליח הביא ללהקת מיראז' הוא אחיו הגדול מישל צ'יזם. מישל ציזם(23) הוא ראפר היוצר ביטים ועושה פריסטייל חצי מהיום. מישל תורם ללהקה בכך שמצליח לשיר במהירות כמו גדולי הראפרים בעולם וחוץ מזה מכין קבוע ללהקה את המקצבים השמחים מישל התחיל לשיר בגיל 10. הבחור האחרון שנכנס ללהקה היה אדוארד.אדוארד (20) הוא בחור גדול פיזית שגם הוא חלק מלהקת הברייקדאנס של חברת פרודיטי שלאחר ששמע על בניית הלהקה רצה בכל כוחו להצטרף ללהקה והפתיע את הצוות בקול רך ועדין. כך נבנתה להקת מיראז'.

השם מיראז' הגיע לאחר מחשבה רבה לאחר שהחברה רצו לבטא את הייחוד של הלהקה שהוא שכל חברה להקה עושים הכול שרים,רוקדים,עושים ראפ וברמה של חו"ל. משהו שלא רואים בישראל משהו שאנשים לא מאמינים שזה קיים ומרוב שזה מושלם אנשים רוצים לגעת בו. הפרוש של המילה מיראז' היא תעתוע בדיוק מה שהחברה רצו להביע בשם. לאחר עבודה קשה של כמה חודשים התחילו להגיע הופעות והצוות עמד במשימה .כולם היו שמחים ונלהבים לאחר הופעות הלהקה. לאחר כחצי שנה אחד מחברי הלהקה (שליח) אמר שהוא רוצה ללכת להתגבר על הפחד הזה ולהתנסות בתכנית טלוויזיה של שירה ולשמוע מה השופטים יחשבו עליו. לאחר אודישן מאוד טוב צוות ההפקה של והתכנית התחיל לחקור על שליח ואז צוות התוכנית גילה אצלו בפייסבוק תמונה של הלהקה ובהתלהבות רבה צוות התכנית יצר קשר עם פרודיטי. צוות פרודיטי החליט שהגיעה הזמן לעשות ממיראז' כוכבים ולתת לרעיון של שירה וריקוד את הבמה הארצית ולראות לאיפה זה יתגלגל.

 

 

להקת מיראז'-Mirage - וידאו
לקאברים של הלהקה

אטרקציות לאירועים

צפו בגלרית תמונות של האטרקציה

אטרקציות לאירועים {flood}

אטרקציות לאירועים

הזמינו אירוע עכשיו!